You are currently viewing Elektrotechmed – Autoryzowany Serwis Punkt Marki Enbio
Autoklaw serwis i naprawa sterylizatorów ENBIO

Elektrotechmed – Autoryzowany Serwis Punkt Marki Enbio

Firma ElectroTechmeD została przedstawicielem marki oraz autoryzowanym serwisem autoklaw Enbio. Specjalizujemy się w naprawie wszystkich sterylizatorów marki. Prowadzimy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne na częściach producenta. Posiadamy pełną historię urządzenia oraz współpracujemy z producentem w celu jak najszybszej naprawy urządzenia. Na życzenie w Warszawie i okolicach odbiór autoklaw od klienta. Diagnoza i szybka naprawa w przystępnych cenach.

Nasi klienci mogą liczyć na całodobową opiekę serwisu w razie nieprzewidzianej awarii. Nasz serwis działa cały tydzień 24/h.

Enbio sprzedaż naprawa autoklaw autoryzowany punkt obsługi
Enbio sprzedaż naprawa autoklaw autoryzowany punkt obsługi

Enbio autoklaw niezwykle ważne urządzenie w laboratorium, placówce medycznej lub gabinecie kosmetycznym. Chronią pacjentów jak i personel przed przedostaniem się mikroorganizmów do organizmu. Marka Enbio jest jedną z najszybszych klas sterylizatorów, strażnikiem zdrowia i bezpieczeństwa. Wyróżniamy 3 klasy sterylizatorów B, S, N. Klasa B jest najbardziej zawansowana i polecamy gorąco urządzenia tej klasy. Inwestycja w zaawansowany sterylizator jest nie tylko inwestycja w zdrowie lecz i bezpieczeństwo personelu.

Świadczymy również usługi wynajmu urządzeń autoklaw / sterylizatorów. Marka najszybszych autoklaw na świecie !

Stawiamy sobie bardzo wysokie wymagania. Korzystamy ze sprawdzonych i uznanych marek, a to wszystko po to by sprostać oczekiwaniom naszym najbardziej wymagających klientów.

Szybkość sterylizacji:

Enbio S – 15 minut

Enbio Pro – 18 minut

Typowy autoklaw – 60 minut

* sterylizacja awaryjna 7 minut

Enbio Klasa B czas pracy 7 minut autoklaw sterylizator
Enbio Klasa B czas pracy 7 minut autoklaw sterylizator

Autoklawy Enbio działające na zasadzie stworzenia próżni są skuteczne, efektywne oraz bardzo wydajne. Wyeliminowanie atmosfery w urządzeniu tuż przed rozpoczęciem procesu i wprowadzenie pary wodnej która zdecydowanie lepiej przewodzi ciepło skraca ciąg sterylizacji.

Enbio autoklaw niezwykle ważne urządzenie w laboratorium, placówce medycznej lub gabinecie kosmetycznym, salonie fryzjerskim. Chronią pacjentów jak i personel przed przedostaniem się mikroorganizmów do organizmu. Marka Enbio jest jedną z najszybszych klas sterylizatorów, strażnikiem zdrowia i bezpieczeństwa. Wyróżniamy 3 klasy sterylizatorów B, S, N. Klasa B jest najbardziej zawansowana i polecamy gorąco urządzenia tej klasy. Inwestycja w zaawansowany sterylizator jest nie tylko inwestycja w zdrowie lecz i bezpieczeństwo personelu.

Dlaczego Autklaw Enbio ?

Serwis sprzedaż naprawa autoklaw autoryzowany punkt obsługi klienta
Autoklaw najszybszy na świecie Enbio dla Profesjonalistów
Autoryzowany serwis naprawa autoklawu enbio
Serwis sprzedaż naprawa autoklaw autoryzowany punkt obsługi klienta
Autoklaw najszybszy na świecie Enbio dla Profesjonalistów
Autoryzowany serwis naprawa autoklawu enbio
previous arrow
next arrow

Enbio – Autklaw przedstawienie działania