Wypożyczenie Łóżka Rehabilitacyjnego

W szerokim wachlarzu specjalistycznych wyrobów medycznych Elektrotechmed proponuje m.in. wysokiej jakości łóżka rehabilitacyjne oparte o najwyższe standardy wytwórstwa i stanowiące certyfikowane produkty przeznaczone zarówno do wykorzystania w fachowych placówkach opieki długoterminowej, jak również doskonale nadające się do zastosowania na co dzień w środowisku domowym. Od lat prowadzimy wypożyczalnię asortymentu medycznego, proponując konsumentom wynajem solidnego i sprawdzonego sprzętu. Dobrze dobrane akcesoria rehabilitacyjne, a zwłaszcza leżysko, to podstawa komfortu pacjenta, dlatego prezentowane przez Elektrotechmed profesjonalne łóżko medyczne stanowi w pełni bezpieczny w użyciu wyrób sterowany pilotem, z opcją regulacji wysokości, możliwością podnoszenia oparcia, nóg oraz pochyleniem leżanki, co pozwala pacjentowi na samodzielne dostosowanie preferowanej pozycji, bez konieczności bycia zdanym na wsparcie opiekuna. Ujęte w ofercie modele to czterofunkcyjne łóżka rehabilitacyjne wykończone drewnem – praktyczne i wygodne w zastosowaniu w kolorze meblowym. W skład proponowanego zestawu wchodzą także barierki boczne oraz wysięgnik z trójkątem. Przedstawiany produkt wykonany został z materiałów wysokiej trwałości oraz z uwzględnieniem wszelkich norm i wymogów związanych z produkcją oraz użytkowaniem łóżek o przeznaczeniu medycznym.
Łóżko Rehabilitacyjne
Wymiary leża: 200cm x 90cm.

Wymiary łóżka: 220cm x 105cm.

Miesięczny koszt wypożyczenia 120 zł.

Dostawa z montażem na terenie Warszawy 100zł.

Demontaż z odbiorem 100zł.

Nie pobieramy kaucji. Możliwość dostawy w całym województwie Mazowieckim.

 

Poniżej wizualizacja możliwości regulacji łóżka rehabilitacyjnego.

Dlaczego warto wypożyczyć łóżko rehabilitacyjne?

W wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego Elektrotechmed mogą Państwo wynająć wysokiej jakości, markowe łóżka rehabilitacyjne, które wyraźnie podniosą komfort życia pacjenta. Dzięki sterowanemu pilotem łóżku, osoba leżąca może samodzielnie sterować swoją pozycją, bez konieczności bycia uzależnionym od opiekuna. Naszym klientom proponujemy wyłącznie solidny, markowy sprzęt - korzystając z naszej oferty otrzymają Państwo nie tylko doskonały, sprawdzony produkt, ale również nie będą musieli się martwić o jego serwis. W przypadku jakichkolwiek problemów i usterek związanych z użytkowaniem łóżka rehabilitacyjnego - fachowcy z wypożyczalni Elektrotechmed szybko i sprawnie pomogą z wszystkimi trudnościami. Zapewniamy dostawę łóżka wraz z montażem, a także jego demontaż i odbiór po upłynięciu okresu wypożyczenia. Dlaczego warto wypożyczyć łóżko rehabilitacyjne? Koszt zakupu takiego łóżka jest dość wysoki, natomiast cena wynajmu nie jest wygórowana - każdy może pozwolić sobie na przetestowanie nowego łóżka rehabilitacyjnego we własnym domu, bez konieczności ponoszenia dużych nakładów finansowych. Decydując się na łóżko rehabilitacyjne z naszej wypożyczalni mają Państwo zapewniony tani dowóz na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego. 


Dlaczego pilot / system napędowy łóżka rehabilitacyjnego nie działa?
Prawdopodobnie przewód zasilania nie jest podłączony lub pilot / system napędowy są uszkodzone. Spróbuj sprawdzić połączenie wtykowe - jeśli to nie pomoże, skontaktuj się z serwisem. 
Po naciśnięciu przycisku napędu silniki uruchamiają się na krótko. Pomocy! 
Sprawdź, czy łóżko rehabilitacyjne nie uderza w przeszkodę i czy nie jest zbyt obciążone. 
Mimo prawidłowego zasilania elektrycznego eksploatacja łóżka rehabilitacyjnego nie jest możliwa - dlaczego? 
Prawdopodobnie problemem jest uszkodzony sterownik - niezwłocznie skontaktuj się z serwisem. Pracownicy naszej wypożyczalni łóżek rehabilitacyjnych postarają się szybko i sprawnie pomóc. 
Dlaczego napędy łóżka rehabilitacyjnego pracują tylko w jednym kierunku? 
Powodem może być awaria pilota lub całego napędu. Zadzwoń do wypożyczalni łóżek rehabilitacyjnych - dział serwisowy zajmie się Twoim problemem. 
Regulacja elektryczna oparcia łóżka rehabilitacyjnego jest niemożliwa - dlaczego?
Najpierw sprawdź zasilanie sieciowe - możliwe, że doszło do awarii. Z zasilaniem siecowym wszystko w porządku? Problemem mogą być uszkodzone napędy - skontaktuj się z serwisem i niezwłocznie to zgłoś.
Dlaczego dioda na zasilaczu łóżka rehabilitacyjnego nie świeci się? 
Sprawdź, czy zasilacz jest prawidłowo podłączony do sieci elektrycznej oraz upewnij się, że nie jest przegrzany. Spróbuj podłączyć zasilacz prawidłowo lub odczekaj aż ostygnie. Jeśli to nie poskutkuje, to znaczy, że zasilacz może być uszkodzony - skontaktuj się z serwisem. 
Dlaczego zasilacz w łóżku rehabilitacyjnym się wyłącza? 
Prawdopodobnie doszło do zwarcia przewodu zasilającego - niezwłocznie skontaktuj się z serwisem. 
Dioda na zasilaczu jest wyłączona pomimo podłączenia do sieci.
Prawdopodobnie doszło do zwarcia przewodu zasilającego łóżko rehabilitacyjne - skontaktuj się z serwisem w celu uzyskania pomocy. 
Silniki wózka poruszają, ale w nieprawidłowym kierunku? Klikasz do góry, a przesuwa się w dół?
Przyczyna jest nieprawidłowa wpięcie wtyczki lub błędny układ pinów we wtyczce. Skontaktuj się z nami w celu rozwiązania problemu!