Wypożyczenie Łóżka Rehabilitacyjnego

W szerokim wachlarzu specjalistycznych wyrobów medycznych Elektrotechmed proponuje m.in. wysokiej jakości łóżka rehabilitacyjne oparte o najwyższe standardy wytwórstwa i stanowiące certyfikowane produkty przeznaczone zarówno do wykorzystania w fachowych placówkach opieki długoterminowej, jak również doskonale nadające się do zastosowania na co dzień w środowisku domowym.

Łóżko rehabilitacyjne wypożyczalnia 24h, Warszawa

Od lat prowadzimy wypożyczalnię asortymentu medycznego, proponując konsumentom wynajem solidnego i sprawdzonego sprzętu. Dobrze dobrane akcesoria rehabilitacyjne, a zwłaszcza leżysko, to podstawa komfortu pacjenta, dlatego prezentowane przez Elektrotechmed profesjonalne łóżko medyczne stanowi w pełni bezpieczny w użyciu wyrób.

Zalety naszego profesjonalnego łóżka

Regulacja za pomocą pilota pozwala pacjentowi na samodzielne dostosowanie preferowanej pozycji, bez konieczności bycia zdanym na wsparcie opiekuna. Ujęte w ofercie modele to czterofunkcyjne łóżka rehabilitacyjne wykończone drewnem – praktyczne i wygodne w zastosowaniu w kolorze meblowym. W skład proponowanego zestawu wchodzą także barierki boczne oraz wysięgnik z trójkątem. Przedstawiany produkt wykonany został z materiałów wysokiej trwałości oraz z uwzględnieniem wszelkich norm i wymogów związanych z produkcją oraz użytkowaniem łóżek o przeznaczeniu medycznym.

Przestrzegamy przed tym aby nie umieszczać pod łóżkiem żadnych przedłużaczy wielogniazdowych, rozgałęźników lub innych rozdzielaczy. Może to doprowadzić do porażenia prądem z powodu uszkodzenia przewodu zasilającego lub wskutek penetracji cieczy. Istnieje również ryzyko pożaru, gdy dostanie się do nich płyn. Wiele wypożyczalni dolicza dodatkowe koszty z tytułu udostępnienia takich przedłużaczy.

CECHY ŁÓŻKA:
Koszty wypożyczenia:

Nie pobieramy kaucji. Możliwość dostawy w całym województwie Mazowieckim.


Nasza oferta wypożyczenie sprzętu rehabilitacyjnego skierowana jest do klienta indywidualnego – pacjenta, kuracjusza lub chorego.

Wizualizacja możliwości regulacji łóżka rehabilitacyjnego.

Więcej informacji pod numerem telefonu