Serwis koncentratorów tlenu

 

Firma Elektrotechmed posiada własny serwis koncentratorów tlenu. Nie posiłkujemy się zewnętrznymi serwisami jak niektóre pseudo serwisy. Działa 24h całodobowo. Serwisujemy koncentratory tlenu stacjonarne wszystkich firm, oraz koncentratory przenośne. Naprawa jest wykonywana przez certyfikowanego fachowca.

koncentrator tlenu serwis Warszawa

Sprawdzimy Twój sprzęt i wycenimy naprawę.


Doradzimy Ci najkorzystniejsze rozwiązanie, ponieważ niektóre z aparatów mają niewielką żywotność i są wadliwe. Dlatego w niektórych przypadkach lepszym rozwiązaniem jest zakup używanego sprawdzonego aparatu niż inwestowanie w sprzęt kiepskiej jakości. Koncentrator tlenu można dostarczyć do naszego serwisu lub zapakować w karton, a my odbierzemy go kurierem. Ponosisz jedynie koszty wysyłki urządzenia w obie strony tj. 40zł. Wycena jest bezpłatna. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Koncentrator tlenu serwis Warszawa


Serwis koncentratorów
tlenu obejmuje również przeglądy okresowe, które nie są ograniczane tylko do wymiany filtrów. Aparaty są kompleksowo sprawdzane pod względem elektrycznym, szczelności układów pneumatycznych, wymiany filtrów oraz sprawdzenia wydajności aparatu i separacji tlenu.

Zapraszamy do naszego stacjonarnego punktu gdzie można nabyć filtry i akcesoria do koncentratorów tlenu. Na miejscu możemy zdiagnozować uszkodzony aparat i wycenić naprawę. Zapraszamy do kontaktu.

 

Serwis przenośnych koncentratorów tlenu

Serwisujemy przenośne koncentratory tlenu. Posiadamy specjalistyczne urządzenia do testowania przenośnych koncentratorów tlenu. Naprawiamy koncentratory, baterie, zasilacze. Serwisujemy takie modele przenośnych koncentratorów tlenu jak: Airsep Live Style, Airsep FreeStyle, Airsep Focus, Invacare XPO, Invacare Solo, Inogen One G1, Inogen One G2, Inogen One G3, Inogen One G4, Sequal Eclipse 1,2,3,5, Devilbiss iGO, GCE Zen-O.

 

Serwis koncentratorów tlenu

Zapraszamy do naszego serwisu. Na miejscu można nabyć filtry i akcesoria do koncentratorów tlenu. W ciągu kilku minut możemy zdiagnozować wasz koncentrator tlenu i na miejscu bezpłatnie wycenić naprawę. Na czas naprawy możemy udostępnić zastępczy koncentrator tlenu. Jeśli chcecie państwo ocenić stan koncentratora tlenu np. przed zakupem używanego od prywatnej osoby, również wykonujemy usługi tego typu. Przed zakupem proszę pamiętać, że koncentrator tlenu jest skomplikowanym urządzeniem. Jeśli się włącza to nie oznacza, że aparat jest sprawny. Musi jeszcze produkować tlen.

 

Koncentrator tlenu serwis Warszawa tel. 784 – 094 – 284

01-685 Warszawa Bielany

ul. Łomiańska 51 wejście od Kiwerskiej

biuro@elektrotechmed.pl