Wózki inwalidzkie ręczne oraz z napędem elektrycznym

W naszej ofercie posiadamy wózki inwalidzkie ręczne oraz z napędem elektrycznym takich producentów jak INVACARE i Meyre.

Invacare Storm3 wózek inwalidzki

Invacare Storm 3 Euro

Wózek doskonale sprawdzających się na nierównych chodnikach, na leśnych i polnych drogach/duktach, jest to wózek drogowo-terenowy. Wyjątkowo stabilny, bezpieczny w użytkowaniu i spełniającym oczekiwania wielu użytkowników. Solidny napęd, zawieszenie zapewniają wysoki komfort jazdy. Duże koła ułatwiają pokonywanie przeszkód, terenu i krawężników.

CECHY WÓZKA:
WYMIARY SIEDZENIA:

W komplecie akumulator i ładowarka sieciowa.

Meyra Champ

Atrakcyjny wózek o nowoczesnej linii. Miejsce montażu siedzenia sprawia, że oś obrotu wózka idealnie pokrywa się z kręgosłupem, dzięki czemu sterowanie staje się bardziej intuicyjne. Amortyzowane koła tylne oraz kółka przeciwwywrotne gwarantują bezpieczną jazdę nawet po bardzo nierównych terenach. Posiada regulację głębokości siedzenia oraz kąta nachylenia oparcia. Boczki i podnóżki są łatwo demontowalne. Podłokietniki regulowane są na wysokość a podnóżki na długość. Niewielkie wymiary i możliwość częściowego demontażu elementów wózka, ułatwiają załadunek i transport.

 

Wózek inwalidzki, to szczególny rodzaj urządzeń które służy ułatwieniu przemieszczania się. Jest to wynalazek, którego pierwsze szkice i zapiski możemy spotkać w źródłach z Chin lub Grecji około 500 p.n.e.

WYMIARY SIEDZENIA:

Nasza oferta wypożyczenie sprzętu rehabilitacyjnego skierowana jest do klienta indywidualnego – pacjenta, kuracjusza lub chorego.

Więcej informacji pod numerem telefonu komórkowego