Firma Elektrotechmed posiada własny serwis koncentratorów tlenu. Nie posiłkujemy się zewnętrznymi serwisami jak niektóre pseudo serwisy, które zarabiają na pośrednictwie. Działamy 7 dni w tygodniu. Serwisujemy stacjonarne koncentratory tlenu wszystkich firm, oraz koncentratory przenośne i ssaki medyczne. Wykonujemy kompleksowe przeglądy, które nie są ograniczane tylko do wymiany filtrów. Aparaty są kompleksowo sprawdzane pod względem elektrycznym, szczelności układów pneumatycznych, wymiany filtrów oraz sprawdzenia wydajności aparatu i separacji tlenu. Naprawa jest wykonywana przez certyfikowanego fachowca, który wiedzę i umiejętności serwisowe oraz naprawy koncentratorów zdobył odbywając szereg szkoleń, potwierdzonych certyfikatami. Oferujemy również sprzedaż materiałów eksploatacyjnych oraz innych akcesoriów niezbędnych do właściwego działania urządzenia. Współpracujemy ze szpitalami i wieloma przychodniami.

Sprawdzimy Twój sprzęt i wycenimy naprawę. Doradzimy Ci najkorzystniejsze rozwiązanie, ponieważ niektóre z aparatów mają niewielką żywotność co wiąże się z dużymi kosztami. Dlatego w niektórych przypadkach lepszym rozwiązaniem jest zakup używanego sprawdzonego aparatu niż inwestowanie w sprzęt kiepskiej jakości.

Koncentratory tlenu przyjmujemy do naprawy także wysyłkowo poprzez zamówienie przez nas kuriera (koszt przesyłki w obie strony 40 zł).

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego:

tel: 784 – 094 – 284

biuro@elektrotechmed.pl