Stacjonarne koncentratory tlenu

Tlenoterapia, koncentratory tlenu
Pacjent otrzymuje w cenie:

Nie pobieramy kaucji. koszt wypożyczenia od 150 zł / miesiąc

O co warto zapytać dostawcę przed wypożyczeniem aparatu ?

O parametry techniczne urządzenia, a przede wszystkim o poziom głośności i ilość przepracowanych roboczogodzin. W dzisiejszych czasach od tlenoterapii należy wymagać nie tylko podawania tlenu ale również komfortu korzystania z aparatu. Głośna praca koncentratora (zwróć uwagę, że najlepsze efekty tlenoterapia przynosi nocą), z pewnością nie poprawi twojego komfortu psychicznego. Zwróć uwagę na godziny działania firmy. Jaki jest czas reakcji w razie awarii, w soboty i niedziele.

Każdy koncentrator tlenu przeszedł kompleksowy przegląd techniczny. Nasz serwis dba o to aby sprzęt który wypożyczamy był w pełni sprawny, niezawodny a co najważniejsze, cichy !

Nowość

Nowość w naszej ofercie to koncentratory wysokoprzepływowe z możliwością regulacji do 9, 10, 11 l/min w zależności od modelu.

W wypożyczalni koncentratorów tlenu w Warszawie posiadamy koncentratory wiodących firm. Invacare, Airsep, Devilbiss, Philips, Krober. W zależności od potrzeb, postaramy się dobrać najlepiej aparat do państwa potrzeb.

Przestrzegamy

Przestrzegamy również przed firmami, które pojawiły się na rynku w czasie pandemii Covid-19. Aparaty wypożyczają na krótkie okresy w cenie wypożyczenia miesięcznego oraz pobierają bardzo wysokie kaucje, a przy zwrocie sprzętu kontakt z firmą jest utrudniony, często jest brak jakiegokolwiek kontaktu i taki aparat zostaje u pacjenta, gdzie cena wynajmu i kaucji jest dużo wyższa od ceny zakupu takiego sprzętu. Jesteśmy firmą działającą od wielu lat i dzięki doświadczeniu w domowej tlenoterapii potrafimy profesjonalnie doradzić pacjentom i zapewnić fachowy serwis 24h 7 dni w tygodniu.

Invacare Perfecto 2

Dane techniczne:

Philips Respironics EverFlo

Dane techniczne:

Invacare Platinum S

Dane techniczne:

Krober O2 / OXY6000

Dane techniczne:

FAQ

Prawdopodobnie wtyczka przewodu zasilającego jest nieprawidłowo podłączona – sprawdź kabel sieciowy i użyj awaryjnie przenośnego koncentratora tlenu. Możliwe, że wystąpiła awaria części wewnętrznej koncentratora – musisz skontaktować się z serwisem.

Możliwe, że wystąpił problem z akcesoriami. Spróbuj skręcić poprawnie nawilżacz lub skontaktuj się z serwisem. 
Żółta dioda sygnalizuje niskie stężenie tlenu w koncentratorze – niezwłocznie skontaktuj się z serwisem. 
Wystąpił problem z akcesoriami – wymień je lub skontaktuj się z serwisem koncentratorów tlenu. 
Wymagane są naprawy wewnętrzne – skontaktuj się z serwisem koncentratorów tlenu. 

Więcej informacji pod numerem telefonu