Elektrotechmed oferuje wynajem koncentratorów tlenu  stacjonarnych i przenośnych  oraz profesjonalne akcesoria i filtry.

koncentrator tlenu wynajem – wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Warszawa

Koncentrator tlenu – zasada działania

Pierwsze koncentratory tlenu były produkowane już w latach osiemdziesiątych. Jednak były głośne i na owe czasy bardzo drogie. Z czasem urządzenia były unowocześniane i modernizowane. Pacjenci często mylą koncentrator tlenu z butlą tlenową. Koncentrator tlenu to urządzenie elektryczne, w którym jest wykorzystywana technologia sit molekularnych. Zasada działania polega na pobieraniu powietrza i oddzielaniu tlenu od azotu. Tlen jest podawany pacjentowi, a azot wyrzucany na zewnątrz urządzenia. Zaletą tego jest w przeciwieństwie do butli tlenowej, długotrwałe działanie. Dziś koncentratory tlenu pracują z głośnością około 40dB. W raz z rozwojem technologii producenci zaczęli produkować koncentratory przenośne. Lecz one w porównaniu do stacjonarnych podają tlen pulsacyjnie, przez co możliwe było zmniejszenie rozmiarów i wagi. Najmniejsze przenośne koncentratory tlenu dostępne w naszej wypożyczalni mają wagę 2kg. Istnieje pewna grupa koncentratorów tlenu przenośnych, które podają tlen pulsacyjnie i w sposób ciągły. Jednak ich waga to około 8kg.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Warszawa

Koncentratory stosuje się przy różnego rodzaju chorobach. Przy chorobach kardiologicznych takich jak: nadciśnienie płucne, zatorowość płucna. Przy chorobach układu oddechowego takich jak: POCHP, astma, włóknienie płuc, choroby nowotworowe, dysplazja oskrzelowa, dysplazja płucna, mukowiscydoza. W zależności od występującego schorzenia staramy się jak najlepiej dobrać aparat, aby w 100% spełniał swoją rolę. Przenośne koncentratory tlenu ze stałym przepływem często stosuje się u noworodków i wcześniaków przy niewydolności oddechowej i dysplazji. Pewnym udogodnieniem jest przenośny koncentrator, ponieważ można poruszać się bez problemu, nie trzeba napełniać jak np. butlę z tlenem. Dla noworodków i wcześniaków stosuje się przenośne koncentratory ze stałym przepływem oraz regulacją od 0,5l/min.

Sprzedaż, wynajem i serwis koncentratorów tlenu

Wynajem koncentratorów tlenu Elektrotechmed to wybór produktów najwyższej jakości.  Często osoby nie związane z tym środowiskiem mylą  nazwę określając: kondensator tlenu wypożyczalnia. W Elektrotechmed  koncentrator tlenu wynajem Warszawa mogą Państwo liczyć że sprzęt, który oferujemy jest najwyższej jakości. Na rynku niestety jest dużo sprzętów chińskiej technologii, które nie spełniają w 100% swojej roli. Wynajem koncentratorów tlenu w Elektrotechmed – Warszawa. Profesjonalny serwis koncentratorów tlenu w Elektrotechmed. Terminowe naprawy i fachowy personel. Kompleksowe sprawdzenie urządzenia przez certyfikowanego specjalistę. Korzystne warunki i atrakcyjne ceny. 100% satysfakcji!

STACJONARNY  < KLIKNIJ >

 

PRZENOŚNY  <KLIKNIJ>

 .

SSAKI MEDYCZNE <KLIKNIJ>

Naszym Pacjentom zapewniamy:

Opiekę serwisową 24 h/7 dni w tygodniu.

Materiały eksploatacyjne niezbędne do korzystania z aparatu.

Dostawę aparatu pod wskazany adres. Na miejscu szkolenie z zakresu prawidłowego  użytkowania.

Uwaga przestrzegamy !!!

Przestrzegamy przed wypożyczalniami, które działają w nieuczciwy sposób. Na stronach nie umieszczają cen za wypożyczenie, akcesoria i dostawę, a jeśli potrzebny jest koncentrator na szybko niesamowicie się cenią i przy dowozie czeka nie mały rachunek. Pacjencie zawsze powinien być wystawiony paragon lub faktura. U nas wypożyczenie koncentratora stacjonarnego z akcesoriami 250zł. Na terenie Warszawy dostawa bezpłatna. Przestrzegamy przed tandetnymi firmami, które chcąc wcisnąć sprzęt najgorszej jakości obniżają cenę. Jak w przypadku przenośnych koncentratorów tlenu tanio nie znaczy dobrze.