Elektrotechmed to firma zajmująca się sprzedażą, wynajmem i serwisem wysokiej jakości sprzętu medycznego. W tym miejscu znajdą Państwo nowe i używane koncentratory tlenowe znanych i renomowanych firm. Koncentratory tlenu to urządzenia stosowane w różnego rodzaju schorzeniach kardiologicznych, chorobach układu oddechowego, klasterowych bólach głowy czy też u noworodków i wcześniaków.
Wśród oferowanych przez nas koncentratorów tlenu są między innymi nowoczesne sprzęty amerykańskiej firmy DelVilbiss Heathcare, specjalizującej się w produkcji aparatury medycznej stosowanej w chorobach układu oddechowego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma gwarantuje najwyższą jakość stacjonarnych koncentratorów tlenu w dobrej cenie. Koncentratory tlenu DelVilbiss Heathcare są łatwe w transporcie i obsłudze oraz cechują się ekonomiczną eksploatacją.
Innymi dostępnymi koncentratorami tlenu są maszyny firmy Inogen – lekkie, przenośne koncentratory tlenu są intuicyjne w obsłudze, pobierają niewielkie ilości energii i mogą pracować bardzo długo na baterii. Dzięki wysokiej jakości przenośnym koncentratorom tlenu pacjenci mogą szybko wrócić do wszelkich aktywności poza domem.
W Eletrotechmed dostępne są także stacjonarne koncentratory tlenu na wynajem firmy Invacare, Philips Respironics EverFlo – są to mocne, niezawodne urządzenia idealne dla pacjentów o wysokich potrzebach tlenowych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą łatwych w obsłudze i zapewniających bezpieczeństwo użytkownikom koncentratorów tlenu Invacare i Philips.
Proponujemy Państwu również koncentrator tlenu przeznaczony do użytku domowego lub w szpitalu, w komorach normobarycznych i hipobarycznych – Newlife Elite to aparat, który zapewni odpowiedni, stały dopływ tlenu.
To tylko część naszego asortymentu – zachęcamy do szczegółowego zapoznania się całą kategorią w naszym sklepie i do dokładnego porównania dostępnych koncentratorów tlenowych – jesteśmy przekonani, że wśród dostępnych sprzętów znajdą Państwo to, czego potrzebują. Niezależnie od tego, jaki budżet pragną Państwo przeznaczyć na koncentrator tlenu i czy ma być to nowy, czy też używany sprzęt – w sklepie Elektrotechmed doradzimy, podpowiemy i postaramy się, aby decyzja o zakupie była jak najlepiej dopasowana do indywidualnych potrzeb.
Jeżeli jednak nie chcą Państwo od razu decydować się na kupno koncentratora tlenu – również służymy pomocą. W Eletrotechmed oferujemy opcję wynajmu koncentratorów – zapewniamy, że stosowanie wysokiej jakości sprzętu medycznego może być dostępne dla każdego, w przystępnej cenie. Dodatkowo, jeśli po okresie wynajmu koncentratora stwierdzą Państwo, że chcą dokonać zakupu, to cena zostanie pomniejszona o koszt wypożyczenia! W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań dotyczących sprzedawanych przez na koncentratorów tlenu – prosimy o kontakt.