You are currently viewing Ssak medyczny co to jest ?
Ssak medyczne wypożyczalnia, serwis, sprzedaż

Ssak medyczny co to jest ?

Ssak medyczny profesjonalne urządzenie do odsysania różnego rodzaju wydzielin, płynów ustrojowych także gęstych takich jak śluz, ropa, krew. Niezastąpiony w placówkach medycznych, szpitalach, karetkach lub naszych domach. Najczęściej do czynienia mamy na salach pooperacyjnych gdy odwiedzamy znajomych, rodzinę ale także możemy spotkać przy mniejszych zabiegach chirurgicznych. Profesjonalne ssaki medyczne jakie posiadamy w naszym bogatym asortymencie wyposażone są w regulator podciśnienia oraz manometr. Dobry ssak medyczny cechuje prosta obsługa oraz łatwy transport.

Ssaki medyczne wypożyczalnia Warszawa, szkolenie, akcesoria
Ssaki medyczne wypożyczalnia Warszawa, szkolenie, akcesoria

Pamiętajmy o częstej wymianie drenów dla zachowania higieny i bezpieczeństwa użytkowania. W warunkach szpitalnych wymiana przewodów drenowych w ssaku medycznych następuje z każdym pacjentem.

Ssak medyczny dostępny jest u Nas od ręki.

W naszej placówce w Warszawie, bądź na sklepie internetowym mogą Państwo wypożyczyć, kupić lub przynieść do naprawy ssak medyczny. Urządzenie przejdzie gruntowny serwis oraz zostanie zdezynfekowane.


Wypożyczenie ssaka medycznego w Elektrotechmed – kliknij tutaj lub zadzwoń 784-094-284.

Czy ssak medyczny podlega refundacji ?

Tak ssak medyczny podlega obecnie refundacji dla pacjentów chorych na mukowiscydozę. Najlepiej skontaktować się z najbliższym oddziałem NFZ i zapytać o szczegóły. Pacjenci nasi najczęściej zgłaszają się również przez PERFON. Jest to instytucja zajmująca się dofinansowanie sprzętu medycznego, ortopedycznego. My jako firma nie świadczymy usługi pośrednictwa refundacji. Lecz wypożyczamy ssaki medyczne na czas oczekiwania refundacji.

Ssaki medyczne do śluzu, krwi, wymiocin, płynów
Ssaki medyczne do śluzu, krwi, wymiocin, płynów

Jak używać ssak medyczny ?

Samo używanie ssaka medycznego nie jest skomplikowane. Warto przed użyciem zapoznać się z instrukcją. Wyjąć wszystkie akcesoria do ssaka. Upewnić się, że filtr jest zamocowany. Podłączyć wg schematu instrukcji przewody do aspiracji. Włączyć urządzenie do sieci elektrycznej. Nastawić za pomocą pokrętła odpowiednie ciśnienie aspiracji. W każdej chwili możemy zmniejszać, bądź zwiększać ciśnienie ssaka medycznego.


Zapraszamy do naszej placówki w Warszawie gdzie wypożyczą, kupią Państwo odpowiedni do swoich potrzeb ssak medyczny oraz nasi profesjonalni pracownicy przeszkolą każdego z używania ssaka medycznego oraz z zasadami higieny.

Kupić czy wypożyczyć ssak medyczny ?

Nie ma jednej prawidłowej odpowiedzi. Należy się zastanowić jak długo będziemy korzystali z ssaka medycznego. Jeżeli mamy chorobę przewlekłą warto rozważyć zakup. Zasięgnijmy opinii lekarza. Warto rozważyć również wypożyczenie, a później zakup. W Elektrotechmed zawsze zalecamy wypożyczenie, a dopiero później zakup urządzenia.

Stosujemy też dla stałych i nowych klientów okazję aby zapoznał się z urządzeniem, a po miesiącu odkupił ssak medyczny, a my naliczamy rabat w wysokości ostatniej płatności za wypożyczenie. Tak my naprawdę dbamy o naszych pacjentów oraz klientów

Sklep Kupić Ikona Eletrotechmed
Zapraszamy na zakupy
Zapraszamy do zakupu w naszym sklepie stacjonarnym, bądź online.
Kliknij Mnie – Kup ssak medyczny.
 

Elektrotechmed serwis obsługujący klientów w całej Polsce ! Twój sklep i serwis sprzętu medycznego w tym ssaków medycznych, akcesoriów i koncentratorów tlenu przenośnych, mobilnych !

Gdy braknie Mi tlenu – dzwonię do Elektrotechmedu.

Koncentratory tlenu stacjonarne i przenośne
Koncentratory tlenu
Koncentratory Tlenu

WYPOŻYCZALNIA I SERWIS
SPRZĘTU MEDYCZNEGO

KONCENTRATORY TLENU

Koncentratory

Koncentratory tlenu
stacjonarne i przenośne

W punkcie obsługi klienta posiadamy koncentratory stacjonarne oraz przenośne.
Wśród asortymentu mam aparaty tlenu z niskim i wysokim przepływem. Profesjonalny zespół dobierze odpowiedni koncentrator pod wskazania lekarza.

previous arrow
next arrow