Dlaczego warto nas wybrać?

Firma Elektrotechmed wypożycza koncentratory tlenu renomowanych zachodnich producentów takich jak: Invacare, Devilbiss, Philips Respironics, Krober, Inogen, Airsep, GCE, Sequel. Podstawowym naszym zadaniem jest udostępnienie aparatury do tlenoterapii oraz bezpłatne przeszkolenie z obsługi urządzenia. Realizujemy zamówienia prywatne jak i też publiczne. Nasza firma obecnie współpracuje ze szpitalami z całej Polski, dzierżawimy sprzęt medyczny oraz serwisujemy aparaturę medyczną. Nasi podopieczni mogą liczyć na całodobową opiekę serwisu w razie nieprzewidzianej awarii. Nasz serwis działa cały tydzień 24/h.

Wypożyczane koncentratory są po kompleksowym przeglądzie z wymienionym filtrami. Nasz serwis dba o to, aby sprzęt, który wypożyczamy był w pełni sprawny, a co najważniejsze dla pacjenta cichy.

Nasza wypożyczalnia za sprzęt nie pobiera kaucji oraz osoba wypożyczająca nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów związanych z wypożyczeniem. Akcesoria do tlenoterapii są bezpłatnie udostępniane.

Wykonujemy również serwis wszystkich urządzeń do tlenoterapii stacjonarnych jak i przenośnych. Po każdym serwisie wystawiamy protokół z dokonanych czynności serwisowych lub też zaświadczenia techniczne. Na każdą naprawę udzielana jest gwarancja.

W skład naszych ofert wchodzi również wypożyczenie łóżek rehabilitacyjnych, ssaków medycznych, wózków inwalidzkich, pulsoksymetrów, koflatorów.

Działamy na terenie województw: Śląskiego, Warmińsko – Mazurskiego, Mazowieckiego, Małopolskiego. Wypożyczenia realizujemy również na terenie całego kraju wtedy dostawa odbywa się firmą kurierską.

Stawiamy sobie bardzo wysokie wymagania. Korzystamy ze sprawdzonych i uznanych marek, a to wszystko po to by sprostać oczekiwaniom naszym najbardziej wymagających klientów.

Punktem wyjścia są dla nas potrzeby Klienta oraz ludzi, którzy na co dzień korzystają z tlenoterapii. Na tym etapie naszym celem jest zebranie jak największej ilości szczegółów dotyczących zastosowanej terapii.