You are currently viewing Koncentrator tlenu, aparat tlenu – PHILIPS EVERFLO
Koncentrator tlenu Philips Respironics EVERFLO, 3 lata gwarancji

Koncentrator tlenu, aparat tlenu – PHILIPS EVERFLO

Firma Elektrotechmed jest partnerem od lat dla domów spokojnej starości, placówek medycznych, placówek weterynaryjnych czy służy osobą prywatnym . Sprzedajemy, naprawiamy oraz wypożyczamy sprzęt medyczny jak koncentratory tlenu stacjonarne, aparatu tlenu przenośne lub łóżka rehabilitacyjne. Z pełna odpowiedzialnością chcieliśmy zaprezentować model koncentratora tlenu który od lad sprzedajemy serwisujmy i dostarczyliśmy do niezliczonej ilości klientów.

Koncentrator tlenu philips everflo kupić serwis
Koncentrator tlenu Philips Everflo

Koncentrator tlenu Philips Everflo dlaczego wybraliśmy ?

Koncentrator tlenu Everflo firmy Philips Respironics jest niezwykły dzięki wyjątkowym cechom. Niezastąpiony przy specjalistycznej opiece w szpitalu, klinice czy domu seniora. Idealnie sprawdzi się również w domu jako przyjaciel który dzięki swojemu unikalnemu wyglądowi, zaokrąglonym krawędziom wpasuje się w nasze 4 kąty domu.
Do tej pory aparat tlenu kojarzyliśmy ze szpitala, bądź u znajomego ja

ko toporne, hałaśliwe urządzenie o solidnej wadze, unieruchamiające nas w fotelu oraz zajmujące znaczną cześć pokoju. Dzięki koncentratorowi tlenu Philips everflo możemy spojrzeć przychylnym okiem na zmiany i w tej części naszego życia, zmiany na lepsze, a samo urządzenie może stać się dla Nas przyjaznym przyjacielem dzięki bezawaryjnej pracy, bez częstej konserwacji. Warto przeczytać nasz artykuł o konserwacji i higienie koncentratora tlenu.

Cechy dobrego koncentratora tlenu

Philips Right Fit – powstała dzięki Tobie !

Apart tlenu serii EverFlo – wyłonił się z badań, konsultacji oraz testów, a przede wszystkim współpracy z pacjentami stworzony na potrzeby właśnie ich oraz placówek medycznych.

 

Małe wymogi konserwacji.

Dzięki braku bieżącej wymiany filtrów przez okres dwóch lat, zostały obniżone koszty serwisu, a pacjent nie musi pamiętać o tym.

Łatwy i lekki transport.

Waga 14 kg koncentratora pozwala znacznie obniżyć koszty transportu. Jego opływowy nowoczesny kształt zapobiega ryzyku urazów.

Ekologiczny pobór prądu.

Koncentrator tlenu Everflo zużywa mniej energii dzięki pozwala zaoszczędzić na rachunkach i być aparatem ekologicznym. Najnowszy model wytwarza mniej ciepła w stosunku do innych koncentratorów.

Konstrukcja design.

Dzięki ergonomicznemu kształtowi, łagodnych prostych liniach oraz zaokrąglonych bokach. Aparat tlenu stacjonarny nie rzuca się w oczy oraz zajmuje niewiele miejsca.

Bezpieczny wpuszczany przepływomierz.

Dzięki schowaniu przepływomierza w konstrukcje urządzenia ograniczone zostało przypadkowe uszkodzenie bądź zahaczenie przez pacjenta.

Wskaźnik czystości tlenu – opcja.

Dzięki nowoczesnej technologii możliwy jest ultradźwiękowy pomiar tlenu który następnie wyświetlany jest na wskaźniku. Aparat można kupić w dwóch wariantach. Dzięki temu wiemy jaki jest procentowe stężenie tlenu. Zalecamy raz do roku na wizytę w serwisie w celu przeprowadzanie testu specjalistycznym miernikiem poziomu tlenu. Zapraszamy oczywiście do naszego punktu Elektrotechmed.

Podstawka nawilżacza – elastyczny bezpieczny uchwyt.

Uchwyt nawilżacza jest wykonany w bezpieczny sposób zapewniając pewny uchwyt dla każdego rodzaju butelki, a jednocześnie łatwo zamykany na elastyczny rzep.

Metalowa kaniula – bezpieczeństwo.

Dzięki zastosowaniu trwałej metalowej kaniuli w koncentratorze tlenu zdecydowanie podniesiono bezpieczeństwo zmniejszając ryzyko pęknięcia.

Parametry techniczne koncentratora tlenu EverFlo na rynek amerykański (oczywiście napięcie na rynek europejski wynosi 220 V):

Dane Techniczne EverFlo Aparat Tlenu
Dane Techniczne EverFlo Aparat Tlenu na rynek amerykański.
Sklep Kupić Ikona Eletrotechmed
Zapraszamy na zakupy
Zapraszamy do zakupu w naszym sklepie stacjonarnym, bądź online.
Kliknij Mnie aby kupić.
Koncentrator tlenu Everflow Elektrotechmed
Koncentrator tlenu Everflow Elektrotechmed

Elektrotechmed serwis obsługujący klientów w całej Polsce ! Twój sklep i serwis koncentratorów tlenu !

Gdy braknie Mi tlenu – dzwonię do Elektrotechmedu.

Koncentratory tlenu
Filtry, akcesoria, adaptery do koncentratorów tlenu – Elektrotechmed Twój serwis
Logo Serwis Sprzedaż Koncentratory Tlenu Autoklawy
Koncentratory tlenu
Koncentratory tlenu
Filtry, akcesoria, adaptery do koncentratorów tlenu – Elektrotechmed Twój serwis
Filtry i akcesoria
Logo Serwis Sprzedaż Koncentratory Tlenu Autoklawy
784 094 284
previous arrow
next arrow